Kariera w B&P Engineering

Produkcja maszyn do wytwarzania soków, świadczenie usług subcontracting to rzeczy, dzięki którym ludzie w B&P Engineering robią coś wyjątkowego każdego dnia. Poświeć kilka minut aby poznać nas lepiej.

Twoja kariera w B&P Engineering
Chciałbyś pracować w przyjaznej atmosferze, z inspirującymi do działania klientami na całym świecie?
Zawsze szukasz nowych pomysłów i jesteś zorientowany na wdrażanie ich w życie?
Wyzwania przyjmujesz z uśmiechem, a praca zespołowa motywuje Cię do działania?
Jeżeli choć raz odpowiedziałeś – TAK, to jesteś w dobrym miejscu!

W B&P Engineering nie stoimy w miejscu, skupiamy się na pomysłach, innowacyjności i zaspokajaniu potrzeb naszych klientów. Szukamy osób, które podzielają nasze zaangażowanie.


Rozwój i zaangażowanie

Sukces nie jest dziełem przypadku w B&P Engineering. Zapewniamy ciągłe wsparcie i szkolenia, aby każdy pracownik miał możliwość rozwoju swojej kariery zawodowej.

Praca w B&P Engineering umożliwia poznanie najnowszych rozwiązań z różnych obszarów działalności spółki, związanych z produkcją spożywczą, inżynierią usług i obróbką mechaniczną CNC.

Promujemy osoby odznaczające się wysokim poziomem profesjonalizmu zawodowego. Wykazującym się talentem pracownikom pomagamy rozwijać swoje zdolności.


Dbamy o swoich pracowników

Wiemy, że droga do sukcesu nie jest prosta. Poprzez specjalistyczne szkolenia, uczestnictwo w wymagających projektach sprzyjamy rozwojowi twoich umiejętności i tworzymy przyjazne środowisko wspierające twoje potrzeby.

Aby zapewnić klientom najwyższe standardy, zapewniamy naszym pracownikom nowoczesne narzędzia do pracy i najnowsze technologie.

Przestrzegana w spółce polityka równego traktowania zapewnia naszym pracownikom przejrzyste zasady zatrudnienia i wysoką kulturę codziennej pracy.


Czego oczekujemy

Kładziemy szczególny nacisk na te kompetencje, które budują kulturę organizacji w oparciu o kluczowe dla B&P Engineering wartości.

Szukamy osób, które wykazują się inicjatywą, angażują w nowe zadania i projekty oraz potrafią pracować w zespole i mają aspiracje, aby być najlepszymi w tym co robią.


Aktualne oferty pracy

Nasze potrzeby rekrutacyjne, są dostosowywane do dynamicznie zmieniających się potrzeb otoczenia rynkowego, więc nie ma idealnego profilu kandydata.Praktyki studenckie

Dzieląc się naszym doświadczeniem wspieramy w rozwoju młodych ludzi.

Absolwenci

Koniec nauki, czas na Twoje Życie! Doceniamy zaangażowanie i nowe pomysły.

Specjaliści

Czujesz, że nadszedł czas na zmiany?


Jesteś już przekonany?

Wyślij aplikację, być może mamy odpowiednią pracę dla Ciebie!

E-mail: hr@engineering-bp.com

Imię i nazwisko
Telefon kontaktowy
Adres email
Wiadomość
Załącz plik CV (max: 64Mb)
Załącz plik List motywacyjny (max: 64Mb)