<> _
B&P ENGINEERING GROUP
pl en de

Aktualne oferty pracy

Nasze potrzeby rekrutacyjne, są dostosowywane do dynamicznie zmieniających się potrzeb otoczenia rynkowego, więc nie ma idealnego profilu kandydata.Kariera w B&P Engineering

Produkcja maszyn do wytwarzania soków, świadczenie usług subcontracting to rzeczy, dzięki którym ludzie w B&P Engineering robią coś wyjątkowego każdego dnia. Poświeć kilka minut aby poznać nas lepiej.

Twoja kariera w B&P Engineering
Chciałbyś pracować w przyjaznej atmosferze, z inspirującymi do działania klientami na całym świecie?
Zawsze szukasz nowych pomysłów i jesteś zorientowany na wdrażanie ich w życie?
Wyzwania przyjmujesz z uśmiechem, a praca zespołowa motywuje Cię do działania?
Jeżeli choć raz odpowiedziałeś – TAK, to jesteś w dobrym miejscu!

W B&P Engineering nie stoimy w miejscu, skupiamy się na pomysłach, innowacyjności i zaspokajaniu potrzeb naszych klientów. Szukamy osób, które podzielają nasze zaangażowanie.


Rozwój i zaangażowanie

Sukces nie jest dziełem przypadku w B&P Engineering. Zapewniamy ciągłe wsparcie i szkolenia, aby każdy pracownik miał możliwość rozwoju swojej kariery zawodowej.

Praca w B&P Engineering umożliwia poznanie najnowszych rozwiązań z różnych obszarów działalności spółki, związanych z produkcją spożywczą, inżynierią usług i obróbką mechaniczną CNC.

Promujemy osoby odznaczające się wysokim poziomem profesjonalizmu zawodowego. Wykazującym się talentem pracownikom pomagamy rozwijać swoje zdolności.


Dbamy o swoich pracowników

Wiemy, że droga do sukcesu nie jest prosta. Poprzez specjalistyczne szkolenia, uczestnictwo w wymagających projektach sprzyjamy rozwojowi twoich umiejętności i tworzymy przyjazne środowisko wspierające twoje potrzeby.

Aby zapewnić klientom najwyższe standardy, zapewniamy naszym pracownikom nowoczesne narzędzia do pracy i najnowsze technologie.

Przestrzegana w spółce polityka równego traktowania zapewnia naszym pracownikom przejrzyste zasady zatrudnienia i wysoką kulturę codziennej pracy.


Przebieg procesu rekrutacji

W Spółkach Grupy B&P Engineering dokładamy wszelkich starań, aby proces rekrutacji przebiegał zgodnie z najwyższymi standardami. Przed przystąpieniem do procesu rekrutacji prosimy o zapoznanie się z Polityką prywatności

Zasady procesu rekrutacji zakładają następujące etapy:

  1. Pozyskanie CV – proces rekrutacji rozpoczyna się od umieszczenia oferty pracy na stronie internetowej Spółki Grupy B&P Engineering zgłaszającej zapotrzebowanie personalne oraz wybranych portalach specjalistycznych.
  2. Selekcja aplikacji – otrzymane aplikacje są analizowane pod kątem zgodności profilu zawodowego kandydata z wymogami zamieszczonymi w ofercie oraz oczekiwaniami organu wykonawczego Spółki z Grupy B&P Engineering. Jeżeli profil osoby ubiegającej się o zatrudnienie jest zbliżony do tych oczekiwań, kandydat jest zapraszany na rozmowę kwalifikacyjną. Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu wyłącznie wybranymi osobami.
  3. Rozmowa kwalifikacyjna – spotkanie rekrutacyjne prowadzone jest przez naszego specjalistę ds. rekrutacji i/lub kierownika komórki organizacyjnej, dla której przeprowadzony jest proces rekrutacyjny. W zależności, na jakie stanowisko ubiega się zaproszona osoba może być poproszona o wykonanie dodatkowych zadań.
  4. Decyzja i informacja zwrotna – niezależnie od wyniku rekrutacji każdy z naszych kandydatów zaproszonych na rozmowę otrzymuje informację zwrotną o wynikach przeprowadzonego postepowania rekrutacyjnego.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV, listu motywacyjnego na adres: hr@engineering-bp.com

Administratorem danych jest Spółka B&P Engineering Spółką z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Przeworsku, przy ulicy Lubomirskich 1E, kod pocztowy 37-200, poczta Przeworsk.

Aby wziąć udział w procesie rekrutacji należy:

1. zapoznac się z "Klauzulą informacyjną w zakresie ochrony danych osobowych” dostępną do pobrania:  . 

2. dopisać do dokumentów zgłoszeniowych poniższą klauzulę:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez:

Spółkę B&P Engineering Spółką z ograniczoną odpowiedzialnością  z siedzibą w Przeworsku, przy ulicy Lubomirskich 1E, kod pocztowy 37-200, poczta Przeworsk, gmina Przeworsk, powiat Przeworski, województwo podkarpackie, wpisanej do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000932361, prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Rzeszowie XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, o numerze identyfikacji podatkowej (NIP) - 7941681757, w zakresie niezbędnym w procesie rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz.U.2016.922 t.j. z dnia 2016.06.28)."

 

Udział w przyszłych rekrutacjach:

Jeśli wyraża Pani/Pan zgodę na przechowywanie swojej aplikacji w bazie Engineering Sp. z o.o. prosimy o podpisanie klauzuli informacyjnej ochrony danych osobowych w Grupie B&P Engineering oraz dopisanie do dokumentów zgłoszeniowych poniższą klauzulę:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez B&P Engineering sp. z o.o. dla potrzeb przyszłych rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U.2016.922 t.j. z dnia 2016.06.28). Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Jestem świadoma/świadomy, że przysługuje mi prawo dostępu do treści moich danych i możliwość ich poprawiania, oraz wniesienia w dowolnym czasie sprzeciwu co do dalszego ich przetwarzania”


Czego oczekujemy

Kładziemy szczególny nacisk na te kompetencje, które budują kulturę organizacji w oparciu o kluczowe dla B&P Engineering wartości.

Szukamy osób, które wykazują się inicjatywą, angażują w nowe zadania i projekty oraz potrafią pracować w zespole i mają aspiracje, aby być najlepszymi w tym co robią.Praktyki studenckie

Dzieląc się naszym doświadczeniem wspieramy w rozwoju młodych ludzi.

Absolwenci

Koniec nauki, czas na Twoje Życie! Doceniamy zaangażowanie i nowe pomysły.

Specjaliści

Czujesz, że nadszedł czas na zmiany?


Jesteś już przekonany?

Wyślij aplikację, być może mamy odpowiednią pracę dla Ciebie!

E-mail: hr@engineering-bp.com

Imię i nazwisko
Telefon kontaktowy
Adres email
Wiadomość
Załącz plik CV (max: 64Mb)
Załącz plik List motywacyjny (max: 64Mb)