B&P ENGINEERING GROUP
pl en de

Miejsce pracy: Przeworsk

KIEROWNIK PRODUKCJI

Zakres zadań:

  • odpowiedzialność za powierzony obszar produkcji
  • efektywne zarządzanie obszarem produkcyjnym oraz podległym personelem
  • nadzór i realizacja produkcji w oparciu o założone KPI
  • wprowadzanie innowacyjnych rozwiązań produkcyjnych na bazie znanych narzędzi
  • współpraca z kierownictwem w zakresie dbałości o rozwój powierzonego obszaru

Wymagania:

  • doświadczenie zawodowe w zarządzaniu zespołem produkcyjnym (min.3 lata)
  • bardzo dobra organizacja pracy
  • znajomość skutecznych technik zarządzania zespołem
  • ukierunkowanie na realizację założonych celów
  • wysokie zdolności analityczne
  • znajomość procesów spawalniczych
  • mile widziane wykształcenie wyższe techniczne

Oferujemy:

  • konkurencyjne wynagrodzenie
  • możliwości rozwoju zawodowego
  • stabilną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • efektywne i ukierunkowane szkolenia
  • adekwatne do stanowiska narzędzia pracy
  • pakiet socjalny (w tym prywatną opiekę medyczną i partycypację pracodawcy w ubezpieczeniu grupowym)

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres: hr@engineering-bp.com

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu wyłącznie z wybranymi osobami.

Imię i nazwisko
Telefon kontaktowy
Adres email
Wiadomość
Załącz plik CV (max: 64Mb)
Załącz plik List motywacyjny (max: 64Mb)