<> _
B&P ENGINEERING GROUP
pl en de

Koncentrujemy się na dostarczaniu rozwiązań dla przemysłu umożliwiających osiągniecie sukcesu naszym klientom. 

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się i technologicznie zaawansowaną firmą. Naszą podstawową działalnością jest produkcja wysokiej jakości maszyn i urządzeń do wytwarzania soków i koncentratów oraz świadczenie usług kontraktowej budowy maszyn i urządzeń (usługi subcontracting) ze stali nierdzewnej. Posiadamy doświadczenie w obróbce stali nierdzewnej przy wytwarzaniu niestandardowych produktów i urządzeń procesowych. 

B&P Engineering specjalizuje się ponadto w projektowaniu i budowie zbiorników ze stali nierdzewnej. W 2020 roku uruchomiona została najnowocześniejsza w Europie, zautomatyzowana linia do ich produkcjiJesteśmy założycielem Grupy B&P

W B&P Engineering koncentrujemy się na kompleksowej obsłudze klientów. Specjalizujemy się w projektach greenfield. Wykwalifikowana kadra programistów, automatyków i konstruktorów pozwala nam na budowę nowoczesnych obiektów produkcyjnych oraz projektowanie i konstrukcję niezawodnych maszyn wyposażonych w najnowsze układy automatyki i systemy sterowania.

W portfolio B&P Engineering znajdują się gotowe produkty skierowane do branży napojowej, a w ramach produkcji kontraktowej B&P Engineering buduje urządzenia na zlecenie znanych na świecie marek z różnych branż gospodarki przemysłowej.

B&P Engineering tworzy doświadczony i dynamiczny zespół ludzi, dla których nie ma rzeczy niemożliwych. Stawiamy na nowe technologie i automatyzację procesów produkcyjnych. Stale powiększamy naszą wiedzę know-how aby stać się liderem wśród firm zaawansowanych technologicznie.

Stosujemy politykę równości szans i niedyskryminacji.

 

INFORMACJE OGÓLNE

ROK ZAŁOŻENIA FIRMY
2003

LICZBA PRACOWNIKÓW
500

POWIERZCHNIA PRODUKCYJNA

30 000 m| 5 hal produkcyjnych

SIEDZIBA I ZAKŁAD PRODUKCYJNY

B&P Engineering
ul. Lubomirskich 1e
37-200 Przeworsk, Polska
tel: +48 16 649 00 98
fax: +48 16 649 00 99

biuro@engineering-bp.com