Zastosowanie innowacyjnego systemu rozproszonego z czujnikami indukcyjnymi pozwala na stały nadzór i diagnostykę.
Zaawansowany system sterowania na bieżąco sprawdza stan poszczególnych zaworów aby w zależności od wybranej operacji magazynowej, operator nie popełnił błędu przy wytyczaniu drogi produktu.
 
Pojemność magazynu: 4 mln litrów
Kraj: Polska
Region: woj. mazowieckie
 
Zakres realizacji:

- zbiorniki magazynowe

- zbiorniki mieszające (uśredniające)

- automatyczny system sterowania z pełną diagnostyką podzespołów

Informacje dodatkowe:

W wyniku wprowadzonych usprawnień skróciliśmy do minimum czas potrzebny na uruchomienie magazynu od momentu dostarczenia wszystkich komponentów. Zbiorniki dostarczane są z pełnym okablowaniem i zainstalowanymi modułami wejść/wyjść cyfrowych, systemu rozproszonego SIEMENS ET200AL.   

DIAGNOSTYKA:

W obecnym czasie oprócz doboru systemu sterownia, bardzo istotnym elementem jest diagnostyka zainstalowanych podzespołów. Każdy z modułów wejść/wyjść posiada wbudowaną diagnostykę. W przypadku wejść cyfrowych możemy wykryć zwarcie do masy, w modułach analogowych natomiast przerwę przewodu pomiarowego czy przekroczenie zakresu przetwornika pomiarowego. Odczyt komunikatów diagnostycznych dostępny jest na dotykowym panelu sterowniczym.

 

Potrzebujesz więcej informacji?

Pobierz katalog: "Kompletne linie do produkcji soków i koncentratów" z pełną ofertą produktową dla zakładów produkujących soki oraz koncentraty owocowe i warzywne. 
 

Masz mało czasu i zależy Ci na szybkim kontakcie?

Napisz do nas e-mail / formularz kontaktowy a specjalista skontaktuje się z Tobą, lub zadzwoń do specjalisty: +48 799 056 378.

Zapraszamy do współpracy!