Cieszymy się, że możemy podzielić się niesamowitą wiadomością o naszej współpracy z cenioną drużyną siatkarską w nadchodzącym sezonie 2023/2024. Z dumą informujemy, że Bucher Unipektin Sp. z o.o. został sponsorem strategicznym Asseco Resovii Rzeszów – to partnerstwo oznacza niezwykłą zbieżność wspólnych celów i wartości.

W Bucher Unipektin mocno wierzymy w moc sportu, który inspiruje, jednoczy i tworzy niezapomniane chwile. Asseco Resovia, ze swoją bogatą historią i wspaniałymi osiągnięciami, doskonale uosabia determinację, pasję i doskonałość, do których dążymy. Bycie sponsorem tak niezwykłej drużyny napawa nas ogromną dumą. Nasza współpraca z Asseco Resovią to coś więcej niż tylko sponsoring – reprezentuje ona wspólną wizję, wspieranie innowacji, podnoszenie poprzeczki i dążenia do wyznaczonych sobie celów.

Sezon 2023/2024 zapowiada się niezwykle obiecująco. Wierzymy, że Asseco Resovia jest gotowa osiągnąć nowe sukcesy. Nie możemy się doczekać, aby być świadkami tych niesamowitych zwycięstw.

Kibicom, zawodnikom, całemu teamowi Asseco Resovii Rzeszów, jak i nam samym, życzymy by nadchodzący sezon obfitował w wiele sukcesów – na boisku, w biznesie jak i w życiu prywatnym.