Wszystkie inwestycje, które realizujemy podyktowane są potrzebami zgłaszanymi przez naszych stałych klientów oraz rynek.

Dlatego też świeżo oddana do użytku hala produkcyjna nr 5 to:

  • krótsze terminy realizacji
  • zwiększone możliwości obróbki
  • zaostrzone procedury jakościowe 

Nowa hala jest pierwszą z dwóch, których budowa rozpoczęła się w 2017 roku. Hala ma powierzchnię produkcyjną 2600 m2 i wyposażona została w dwie suwnice i trzy żurawie. 

 

Inwestycje w park maszynowy

Zakupiliśmy cztery centra obróbcze (dwie frezarki i dwie tokarki). Jedną z maszyn jest 5 osiowa frezarka bramowa z przesuwną kolumną, która pozwala na obróbkę detali o wielkości maksymalnej 4 m x 3 m x 1.8 m i wagi do 6 t/m2

 

Frezarka przeznaczona jest do obrabiania elementów o bardzo skomplikowanych kształtach np. do: silników lotniczych, wózków lokomotyw i taboru kolejowego, osłon i turbin Kaplan, części dźwigów, itp.

Optymalizacja procesów produkcyjnych – krótsze terminy realizacji 

Zwiększona przestrzeń produkcyjna pozwoliła nam na dalszą optymalizację procesów produkcji. Została wydzielona przestrzeń na nastawialnie narzędzi oraz na szafę narzędziową. 

Pracownicy mają szybki dostęp do potrzebnych narzędzi frezarskich i tokarskich. 

Laboratorium pomiarowe 

Aby zapewnić klientom najwyższą jakość oferowanych produktów i usług zostało wydzielone pomieszczenie na laboratorium pomiarowe. 

W laboratorium pracownicy Kontroli Jakości przeprowadzają pomiary z użyciem specjalistycznego sprzętu. 

Budowa hali do produkcji zbiorników procesowych i magazynowych

Budowa hali dedykowanej do produkcji zbiorników przebiega zgodnie z harmonogramem. Zaawansowanie prac budowalnych drugiej hali produkcyjnej przedstawiają poniższe zdjęcia. 

Niższa część jest w końcowej fazie budowy a wyższy fragment pnie się w górę aby finalnie osiągnąć 40 m wysokości. To w tej części będą powstawać największe zbiorniki. 

Zapraszamy do współpracy!