19 grudnia br. był wyjątkowym dniem dla najmłodszych pacjentów Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Przeworsku. W godzinach południowych na oddziale dziecięcym gościli wysłannicy świętego Mikołaja, którzy poza świątecznymi życzeniami przekazali przebywającym tam maluchom wspaniałe prezenty.

W role pomocników dostojnego biskupa Miry wcielili się pracownicy B&P Engineering: Natalia Brzeźniak, Michał Powroźnik, Marcin Rykała oraz Henryk Majcher.

Zapewne nikt z nas nie chciałby spędzać grudniowego, przedświątecznego czasu w szpitalu. Życie jednak pisze nam czasem zaskakujące scenariusze i stawia w trudnych sytuacjach. Pobyt dziecka w szpitalu to niewątpliwie trudny moment w życiu całej rodziny. W tych ciężkich chwilach humor poprawić może mikołajkowy prezent, czy też świąteczny upominek. Tym tropem poszli przedstawiciele B&P Engineering, którzy odwiedzili najmłodszych pacjentów przeworskiego szpitala. W trakcie wizyty pomocnicy św. Mikołaja obdarowali każde dziecko prezentem, następnie przekazali do szpitalnej świetlicy dziecięcej górę wspaniałych zabawek. Radości było co niemiara. Szczególnie pracownicy oddziału dziecięcego nie kryli wzruszenia i z wdzięcznością dziękowali za przekazane dary. – Muszę przyznać, że nie spodziewaliśmy się tak niezwykłej wizyty – zapewnia Zdzisława Kilar, oddziałowa oddziału pediatrycznego przeworskiego szpitala – Wprawdzie mamy przyjaciół, którzy nas wspierają, jednak tak wspaniałymi darami jeszcze nikt nas nie obdarował. Jesteśmy bardzo wdzięczni firmie B&P Engineering za to, że doposażyła naszą skromną świetlicę. Jesteśmy także zachwyceni wspaniałymi prezentami, które zapewne umilą dzieciom pobyt w szpitalu oraz sprawią, że znacznie szybciej będą powracać do zdrowia. Jeszcze raz serdecznie dziękujemy firmie B&P Engineering i życzymy wielu, wielu sukcesów biznesowych.  

Mamy nadzieję, że chwile spędzone w towarzystwie przedstawicieli B&P Engineering pozwoliły małym pacjentom choć na chwilę zapomnieć o codziennych zmaganiach z chorobą. Podczas trwania wizyty na twarzach dzieci bardzo często gościł uśmiech, co dla nas było największą nagrodą. Zarówno tym najmłodszym, jak też pozostałym pacjentom przeworskiego szpitala życzymy szybkiego powrotu do zdrowia, dużo uśmiechu i cierpliwości w pokonywaniu choroby.