Jest nam niezmiernie miło poinformować, iż Kapituła Konkursu przyznała B&P Engineering główną nagrodę w kategorii „Innowacje”.

W środę 27 października br. Centrum Wystawienniczo - Kongresowe G2 Arena w Jasionce gościło uczestników Gali Biznesu, podczas której ogłoszono wyniki XX Edycji Konkursu „Podkarpacka Nagroda Gospodarcza” 2021.

Już po raz dwudziesty Centrum Promocji Biznesu w Rzeszowie przy współpracy z Marszałkiem Województwa Podkarpackiego i Wojewodą Podkarpackim organizowało prestiżowy konkurs, jakim jest „Podkarpacka Nagroda Gospodarcza”. Celem wydarzenia jest wyłonienie grupy najlepszych i najaktywniejszych gospodarczo firm naszego regionu, które dzięki osiąganym wynikom w prowadzonej działalności są lub mogą stać się wzorem dla innych. To również promowanie rozwoju gospodarczego województwa poprzez prezentację firm o najbardziej pożądanym wizerunku gospodarczym. Już samo uczestnictwo w konkursie to nobilitacja dla każdego z uczestników poprzez znalezienie się w gronie najdynamiczniejszych i najlepiej rozwijających się przedsiębiorstw Podkarpacia.

Nad tegoroczną edycją konkursu patronat honorowy objął Marszałek Senatu Tomasz Grodzki oraz Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej. Kapituła konkursowa dokonała oceny 114 podkarpackich firm zgłoszonych do udziału w tegorocznej edycji wydarzenia. Oceniano firmy mikro, małe i duże, jak też ich produkty oraz usługi. Ogłoszenie wyników konkursu miało miejsce podczas uroczystej Galii Biznesu, której uczestników gościło Centrum Wystawienniczo-Kongresowe G2 Arena w Jasionce. To prestiżowe wydarzenie – jak podkreślają jego organizatorzy -  jest okazją do zaprezentowania unikatowych produktów i nowoczesnych usług, które oferują firmy z Podkarpacia, dynamicznie dzięki nim się rozwijając i wychodząc na rynki ogólnopolskie i zagraniczne.

Na ten szczególny moment, a mianowicie ogłoszenie wyników XX Edycji Konkursu „Podkarpacka Nagroda Gospodarcza” 2021 czekali z dużą niecierpliwością i drżeniem serca wszyscy uczestnicy Gali Biznesu. Po długich chwilach oczekiwania i niepewności zaprezentowano przedsiębiorstwa, które Kapituła postanowiła wyróżnić i nagrodzić statuetkami.

Z nieukrywaną dumą i wielką radością pragniemy poinformować, iż duży sukces w tegorocznej edycji konkursu odniosło B&P Engineering, które nagrodzone zostało główną nagrodą w kategorii „Innowacje”.

Podczas ceremonii wręczenia nagród i wyróżnień okazałą statuetkę z rąk marszałka województwa podkarpackiego Władysława Ortyla odebrał prezes Tomasz Musiał.

Zapraszamy do współpracy!