B&P Engineering to nie tylko innowacyjne linie technologiczne, czy też nowoczesne maszyny oraz urządzenia dedykowane dla branży spożywczej. Firma aktywnie uczestniczy w życiu społecznym oraz kulturalnym miasta i powiatu.

Zarówno w roku bieżącym, jak i ubiegłym pomoc finansowa ze strony B&P Engineering popłynęła szerokim strumieniem do szkół, placówek opiekuńczo - wychowawczych oraz okolicznych klubów sportowych.

W maju br. firma wsparła zainicjowaną przez dyrektora oraz pracowników Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej z Przeworsku akcję „Wykręcamy wirusa”. Głównym założeniem projektu było zebranie dodatkowych funduszy na zakup środków ochrony osobistej dla personelu miejscowej placówki medycznej. – Chcieliśmy również rozruszać sympatyków naszego szpitala i zachęcić ich do aktywności fizycznej na świeżym powietrzu, a konkretnie do jazdy na rowerze – przekonują inicjatorzy akcji – Oba wspomniane cele osiągnęliśmy m. in. dzięki firmie B&P Engineering, która wsparła nasz projekt.

Stół dla szkoły…

Na początku bieżącego roku dyrekcja Szkoły Podstawowej nr 1 im. Jana Pawła II w Przeworsku zwróciła się do B&P Engineering z prośbą o pomoc w zakupie stołu roboczego ze stali nierdzewnej do szkolnej kuchni. Apel ten nie pozostał bez odzewu ze strony firmy. Dzięki wsparciu finansowemu, jak też zaangażowaniu pracowników działu marketingu przeworska placówka pedagogiczna otrzymała sprzęt gastronomiczny, niezbędny do przygotowania posiłków dla uczniów.

Cieszymy się, że możemy pomagać w tym ciężkim dla wszystkich czasie, a dzięki naszemu wsparciu ludzie zyskują nadzieję na lepsze jutro!