Usytuowany w Nowej Wsi k. Rzeszowa hotel Blue Diamond gościł w dniach 16-17 maja uczestników seminarium dla przedstawicieli branży sokowniczej, którego organizatorem była firma Eaton Filtration Poland, zaś współorganizatorem B&P Engineering.

Wydarzenie dostarczyło zaproszonym gościom wielu inspiracji, ogromnej dawki wiedzy oraz okazji do rozmów biznesowych. Program pierwszego dnia seminarium obejmował liczne wykłady i prelekcje, a ponadto uczestnicy mogli zwiedzić wcześniej przygotowane strefy prezentacyjne. Przekazywana w trakcie trwania tegorocznego seminarium wiedza znacząco przyczyni się do dynamicznego rozwoju i większej innowacyjności firm z branży sokowniczej (produkcji soków i koncentratów).

W drugim dniu seminarium uczestnicy udali się do Przeworska, gdzie zwiedzili siedzibę B&P Engineering. Przybyłych gości powitał, a następnie oprowadził prezes Tomasz Musiał. 

Goście zwiedzili hale produkcyjne, plac załadunkowy oraz zapoznali się z poszczególnymi etapami produkcji maszyn i urządzeń do wytwarzania soków i koncentratów a w szczególności kolumn aktualnie produkowanej stacji wyparnej.