Rozbudowa zakładu, a tym samym zwiększenie powierzchni produkcyjnej to jeden z etapów długofalowego rozwoju grupy B&P Engineering.

Jak już informowaliśmy wcześniej, w kwietniu ubiegłego roku oddano do użytku nowoczesną, wyposażoną w zaawansowane technologicznie obrabiarki i centra obróbcze halę produkcyjną o powierzchni blisko 2,5 tysięcy metrów kwadratowych, w której realizowana jest innowacyjna w skali światowej i wysoce zaawansowana pod względem technologicznym seryjna produkcja typoszeregu reaktorów UV. Znajduje się tam również pomieszczenie laboratoryjne, w którym pracownicy Wydziału Kontroli Jakości przeprowadzają badania pomiarowe z użyciem specjalistycznego sprzętu.

        Obecnie na terenie firmy realizowana jest kolejna inwestycja, a mianowicie budowa supernowoczesnego obiektu produkcyjnego o 40 – metrowej wysokości oraz powierzchni ponad 5 tysięcy metrów kwadratowych. 

W nowo budowanej hali uruchomiona zostanie produkcja zautomatyzowanych linii technologicznych, stacji wyparnych oraz wielkogabarytowych zbiorników o średnicy od 2 do 4 metrów i wysokości nawet do 27 metrów. 

Prace postępują zgodnie z harmonogramem, zaś termin ich zakończenia przewidziany jest na kwiecień br.  

Zapraszamy do współpracy.