Targi BrauBeviale to międzynarodowa wystawa dedykowana branży napojowej (surowce, maszyny i urządzenia, materiały). Odbędzie się ona w dniach 13 - 15 listopada 2018 r. w Norymberdze!

Nasze stoisko ma numer 9-349 i znajduje się w sektorze technologii (maszyny i urządzenia do produkcji, napełniania i pakowania napojów) w hali 9

Na stoisku będziemy rozmawiać o nowościach w technologii produkcji soków (także NFC) i koncentratów owocowych. 

Zaprezentujemy naszą ofertę urządzeń i maszyn (stacje wyparne, prasy do soków, pasteryzatory, systemy ultrafiltracji, zautomatyzowane magazyny) dla branży napojowej w szczególności dla zakładów przetwórstwa owoców i warzyw produkujących soki owocowe i koncentraty z jabłek.

Doradzimy optymalne rozwiązanie Twoich potrzeb włącznie z eliminacją bakterii Alicyclobacillus z koncentratu (ACB).  

O tragach:

W dziewięciu halach znajdą Państwo wszystko to, co wiąże się z produkcją napojów, przetwórstwem, pakowaniem, logistyką i marketingiem.

Targi BrauBeviale 2018 to najważniejsza na świecie wystawa dla branży napojów. Gromadzi ona przedstawicieli branży z Europy i całego świata w celu omówienia wysokiej jakości surowców, zaawansowanych technologii produkcji, wydajnej logistyki i koncepcji marketingowych.

Organizator: https://www.braubeviale.de/en

Zapraszamy do nas na stoisko!