Od momentu powstania B&P Engineering aktywnie uczestniczy w życiu lokalnej społeczności. Ściśle współpracuje z władzami samorządowymi, jak też placówkami oświatowymi, klubami sportowymi oraz funkcjonującymi na terenie miasta organizacjami kulturalnymi.

Na początku grudnia br. firma pomogła św. Mikołajowi napełnić worek prezentami, które następnie trafiły do najmłodszych mieszkańców Przeworska.  

Dzień św. Mikołaja jest jednym z najbardziej wyczekiwanych przez dzieci dni w roku. Prezenty odnajdywane w najdziwniejszych miejscach, wyjątkowe niespodzianki dla najbliższych i spełnianie marzeń ukochanych osób sprawiają, że Mikołajki są dla nas zupełnie magicznym czasem. Legendarny biskup Miry odwiedza naszych milusińskich od niepamiętnych czasów, ale jego tegoroczna wizyta w naszym mieście miała wyjątkowy charakter. Wprawdzie aura zasiała w sercach dzieci niepokój i pytanie: czy św. Mikołaj w ogóle zdoła dotrzeć do Przeworska. Na szczęście brak białego puchu nie zmylił dostojnego gościa, który spotkał się z najmłodszymi mieszkańcami naszego grodu w niedzielę 9 grudnia. Duży w tym udział miało B&P Engineering, które m. in. pomogło św. Mikołajowi zapełnić worek prezentami. Przy wydatnym wsparciu naszej firmy przygotowano ponad 500 mikołajkowych paczek. W trakcie spotkania, które miało miejsce w przeworskiej hali sportowej, jego uczestnicy mogli skorzystać z licznych atrakcji. Były więc muzyczne występy, konkursy z animatorami, malowanie twarzy, dekorowanie ozdób świątecznych oraz wyśmienita zabawa na dmuchanych zamkach i zjeżdżalniach.

Na koniec św. Mikołaj obdarował dzieci upominkami, następnie pożegnał się i odjechał, aby dalej rozdawać prezenty. Zanim jednak wsiadł do swoich sań solennie obiecał, że w przyszłym roku na pewno nie zapomni o Przeworsku oraz jego mieszkańcach. Zapewnił też, że w trakcie przyszłorocznej wizyty odwiedzi siedzibę B&P Engineering i spotka się z pracownikami firmy. Trzymamy więc św. Mikołaja za słowo i z niecierpliwością czekamy na jego ponowne odwiedziny.