7 lipca pracownicy B&P Engineering spotkali się na firmowym pikniku. Impreza zorganizowana została na stadionie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Przeworsku, który w tym samym dniu gościł uczestników obchodów dorocznych Dni Miasta Przeworska.

Organizatorzy zadbali o integracyjny charakter imprezy. Zanim jednak jej uczestnicy zasiedli za stołami, zostali serdecznie powitani przez prezesa Tomasza Musiała.

Następnie odbyło się tradycyjne tłoczenie soku z jabłek. Specjalnie na tę okazję przygotowano małą, mobilną prasę do wyciskania i pasteryzacji soku, którą obsługiwał osobiście prezes Musiał.

W ciągu kilku godzin wytłoczono ok. 300 litrów naturalnego soku, który następnie został rozdysponowany między uczestnikami pikniku.  

   

Na wesoło i sportowo…

Sobotnie popołudnie było niezapomnianym przeżyciem, pełnym radości, wspaniałej zabawy dla dużych i małych. Starsi uczestnicy pikniku mogli sprawdzić swoją kondycję i siłę w konkursach sportowych i zręcznościowych, takich jak np. byk rodeo, czy też ścianka wspinaczkowa.

 

 

Szczególnie rywalizacja w pierwszej konkurencji przysporzyła wiele emocji. Co rusz któryś z zawodników, przy potężnych salwach śmiechu, zrzucany był z „mechanicznego byka”. Zwycięzca konkursu odebrał z rąk prezesa Tomasza Musiała okolicznościowy puchar, zaś pozostali uczestnicy otrzymali pamiątkowe medale.

 

  

 

Organizatorzy nie zapomnieli również o najmłodszych uczestnikach pikniku, dla których dostępne były wszystkie atrakcje lunaparku oraz animatorzy gier i zabaw.

 

Dzieciaki mogły do woli szaleć na różnego typu zjeżdżalniach i dmuchańcach, skakać na trampolinie, bawić się w basenie z piłeczkami, jeździć elektrycznymi autami, kręcić się na różnego typu karuzelach, odbyć podróż kolorową kolejką, jak też zajadać się watą cukrową oraz popcornem.

 

 

 

 

 

Zwieńczeniem tego pełnego wrażeń dnia był wspaniały koncert gwiazdy polskiej sceny rockowej, legendarnej grupy Perfect. Muzycy wykonali dobrze znane piosenki, a także przypomnieli zapomniane lub mniej znane utwory. Koncert został przyjęty owacyjnie przez licznie zgromadzoną publiczność. Wszyscy uczestnicy pikniku bawili się świetnie do późnych godzin popołudniowych. 

Dziękujemy za dobrą zabawę!