W dnia 11-13 maja miało miejsce jedno z ważniejszych wydarzeń w kalendarzu dyrektorów zakładów produkujących soki i koncentraty - doroczne Sympozjum KUPS.

Głównym celem Sympozjum było zapoznanie uczestników z aktualną sytuacją na rynku krajowym oraz światowym, poddanie analizie stanu obecnego potencjału rynkowego, a także prognozowanie zjawisk mogących mieć wpływ na rozwój branży soków oraz stworzenie okazji do poszerzenia kontaktów branżowych. Sympozjum stanowi swoistą platformę do wymiany wiedzy, doświadczenia i pomysłów wśród członków branży, jest również okazją do zacieśniania współpracy.

Sympozjum Krajowej Unii Producentów Soków zapisało się na stałe w kalendarzu najważniejszych wydarzeń branży sokowniczej dlatego miło nam poinformować, że XIX Sympozjum KUPS Patronatem Honorowym objął Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi (MRiRW) oraz Prezes Agencji Rynku Rolnego (ARR).

W tym roku Sympozjum miało miejsce w niezwykle urokliwym kompleksie hotelowym Arłamów w Bieszczadach. Dodatkowo przygotowane zostały dwa atrakcyjne programy wieczorne, a także wycieczkę do Przemyśla.