Produkowane przez B&P Engineering zbiorniki są synonimem najwyższej jakości, nowoczesności i zaawansowanej technologii.

Są także wypadkową wieloletniego, niezwykle bogatego doświadczenia popartego solidnym zapleczem technicznym oraz doskonałych kompetencji zawodowych. – Nasze zbiorniki to gwarancja wyjątkowej trwałości i bezawaryjności – zapewnia kierownictwo firmy.  

B&P Engineering to marka znana i ceniona dziś na całym świecie, a do grona jej klientów należą liderzy branży spożywczej, farmaceutycznej, chemicznej oraz kosmetycznej. Szczególne miejsce w bogatej ofercie firmy zajmują zbiorniki wytwarzane ze stali szlachetnych (nierdzewnej, jak też kwasoodpornej oraz ich pochodnych).

"Oferujemy zbiorniki wykonywane według własnych firmowych projektów, jak też realizujemy zamówienia indywidualne, według dostarczonej dokumentacji i konsultacji ze zleceniodawcą w ramach świadczonych usług budowy maszyn i urządzeń procesowych (subcontracting)

Każdy z naszych produktów powstaje w oparciu o nowoczesne technologie produkcyjne. Dysponujemy zaawansowanym technologicznie parkiem maszynowym, który umożliwia nam realizację praktycznie każdego zamówienia.

Nie tylko projektujemy i wytwarzamy, ale również oferujemy pełną obsługę serwisu gwarancyjnego oraz pogwarancyjnego."

Produkowane w firmie zbiorniki…

… pokonują długą drogę, zanim trafią do odbiorcy. Droga ta ma swój początek w biurach konstruktorów, gdzie wstępnej analizie poddawane są rozwiązania nawiązujące do wizji nakreślanych przez klientów.

- To właśnie w głowach naszych konstruktorów rodzą się pomysły łączące w harmonijną całość praktyczne zastosowanie z estetyczną starannością – Następnie wizje te realizowane są na ekranach komputerów, gdzie następuje wizualizacja projektu. Po opuszczeniu świata wirtualnego gotowy projekt trafia do hal produkcyjnych, gdzie powstają zbiorniki sygnowane marką B&P Engineering.

Technologia z najwyższej półki…

            - Stosujemy najnowocześniejsze technologie produkcji i najwyższej jakości stali nierdzewnej, dzięki czemu wytwarzane przez nas zbiorniki cechuje precyzja i bardzo wysoka jakość wykonania, jak też niezawodność oraz wyjątkowa trwałość. 

Nasze zbiorniki sprawdzają się w najtrudniejszych warunkach eksploatacyjnych. Zapewniamy również pełną dokumentację, transport, montaż oraz serwis. Gwarantujemy najwyższą jakość usług.

Oferta B&P Engineering obejmuje szeroką gamę produktów z zakresu wszelkiego rodzaju zbiorników. W naszej ofercie znajdują się m. in. reaktory, mieszalniki, zbiorniki procesowe, depektynizacyjne, miazgi, magazynowe do składowania aseptycznego, z dennicą stożkową i wyoblaną oraz płaskodenne o pojemności do 1 miliona litrów. Przy doborze materiału zwracamy uwagę na jego właściwości, dbając o dopasowanie odpowiedniego surowca do konkretnego przeznaczenia konstrukcji. Uwzględniamy również warunki, w jakich dany zbiornik będzie eksploatowany.

Kolosy…

W 2020 roku, oddaliśmy do użytku najnowocześniejszą w Europie halę produkcyjną o wielkości 5 tysięcy metrów kwadratowych i wysokości 40m, wyposażoną w linie do zautomatyzowanej produkcji wielkogabarytowych zbiorników o średnicy od 2 do 4 metrów i wysokości do 27 metrów.

Zapraszamy do wspólpracy!